Haftres rzeszów hafciarnia

w Rzeszowie

haft mundurowy i reklamowy

Jak powstają hafty? – wyjaśniamy w dużym skrócie!

Haftres-w-Rzeszowie-hafciarnia-komputerowa

Jak powstaje haft?

Haft komputerowy to nowoczesna technika zdobienia materiałów, która jest kontynuacją haftu ręcznego. Haftować w ten sposób można na wielu rozmaitych materiałach.

Na początku klient wysyła swój projekt lub opisuje jak miałby on wyglądać. Następnie wzór zostaje przetworzony przez programistę, który używa dedykowanych aplikacji hafciarskich, dzięki którym haft zawsze wychodzi w najlepszej możliwej jakości. Gotowy projekt przesyłany jest do maszyny hafciarskiej i haftowany na wybranym materiale.

Jaka jest trawłość haftu?

Istotną informacją jest, że haft komputerowy na stan dzisiejszy uznawany jest za najbardziej trwały i elegancki sposób zdobienia i znaczenia materiałów. Posiadamy duży asortyment nici, dzięki czemu przed haftem jesteśmy w stanie wybrać najbardziej odpowiednie kolory do elementów, które będą haftowane.

haftres-haft-komputerowy-w-rzeszowie-trwałość-haftu11

haftres-haft-komputerowy-w-rzeszowie-hafciarki-komputerowe1

Jak pracujemy?

Maszyny hafciarskie, w które jesteśmy zaopatrzeni posiadają jedną lub wiele głowic w zależności od modelu. Pozwala to na wykonywanie wielu zleceń jednocześnie skracając czas oczekiwania klienta.

Nasze produkty dzielimy na poszczególne kategorie: Haft mundurowy, haft reklamowy, dla szkół, haft dziecięcy, dla stowarzyszeń, liturgiczny oraz hafty sztandarów i dużych wzorów. .