JAK ZAMÓWIĆ?

Czyli kilka kroków aby cieszyć się pięknym haftem.

1

ZAMÓWIENIE

Na początku klient wysyła drogą internetową lub przynosi osobiście swój projekt lub opisuje jak miałby on wyglądać. Projekt haftu może być dostarczony w postaci rysunku, zdjęcia lub pliku graficznego: bmp, jpg, pdf, tif, cdr lub inne graficzne.

2

PROGRAMOWANIE HAFTU

Po przyjęciu zamówienia opracowujemy wzór w programie haftującym, haftujemy próbkę i przedstawiamy ją do akceptacji klientowi – wówczas pobierana jest jednorazowa opłata za opracowanie wzoru w programie haftującym.

3

HAFTOWANIE

Gotowy projekt przesyłany jest do maszyny hafciarskiej (która używa dedykowanych aplikacji hafciarskich, dzięki którym haft jest wykonywany w najlepszej możliwej jakości) i haftowany na wybranym materiale. GOTOWE!

Jesteś gotowy do współpracy z nami? Zapraszamy do kontaktu.

Jak pracujemy?

Maszyny hafciarskie, w które jesteśmy zaopatrzeni posiadają jedną lub wiele głowic w zależności od modelu. Pozwala to na wykonywanie wielu zleceń jednocześnie skracając czas oczekiwania klienta. Nasze produkty dzielimy na poszczególne kategorie: Haft mundurowy, haft reklamowy, dla szkół, haft dziecięcy, dla stowarzyszeń, liturgiczny oraz hafty sztandarów i dużych wzorów. .

WIĘCEJ